R
Konserwacja ma znaczenie
W polskich warunkach pogodowych z dość wysoką amplitudą temperatur w ciągu roku oraz jakości dróg, w celu przedłużenia żywotności podwocia, konieczne jest zastosowanie dogłębnej i profesjonalnej konserwacji podwozia. 

W KURO specjalizujemy się w tego rodzaju usługach. Już od wielu lat jesteśmy dystrybutorem oraz aplikatorem marki WAXOYL®, która jest producentem istniejącym na rynku już ponad 80 lat. Zabezpieczenia antykorozyjne WAXOYL® jest obecnie najlepszym dostępnym na rynku rozwiązaniem. 

Co wyróżnia aplikację i zabezpieczenie procedurą i produktami marki WAXOYL®?
  • Długa gwarancja - Pod warunkiem corocznego przeglądu zabezpieczenia antykorozyjnego, gwarantujemy 5 lat skutecznego działania powłoki. 
  • Skuteczna i znana tegnologia - Technologia WAXOYL® jest najbardziej skuteczną i znaną obecnie technologią zabezpieczenia antykorozyjnego na rynku. Jest aplikowana od 1939 roku i pochodzi z Szwajcarii.
  • Opieka specjalistów - Powierzając nam aplikację zabezpieczenia antykorozyjnego, oddajesz samochód w ręce specjalistów i pasjonatów. Naszym zadaniem nie jest wyłącznie wykonanie usługi, ale również doradztwo z zakresu świadomego eksploatowania samochodu. 

Nasze realizacje

Jesteś zainteresowany?
SKontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio z doradcą, chętnie pomożemy znaleźć rozwiązanie.
Łukasz Welo

Łukasz Welo

Formularz kontaktowy

Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny numer telefonu.
Proszę podać poprawny adres e-mail.
Wiadomość nie może być pusta
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.