R

Akademia KURO Detailing

Dziesięć lat w branży, tysiące zrealizowanych usług, a także coraz częstsze prośby i zapytania sprawiły, że od listopada zdecydowaliśmy się oficjalnie ruszyć z projektem, który cierpliwie czekał i dojrzewał w naszych detailingowych sercach. 

Na początek zdecydowaliśmy się rozpocząć to cyklem weekendowych szkoleń, w ramach których poznacie “od środka” co to właściwie jest ten cały detailing :-)

W naszej Akademii dowiecie się m.in.

  • na czym polega technika bezpiecznego mycia pojazdu i które elementy są kluczowe dla utrzymania waszych cacek w nienagannej kondycji,
  • czym różni się polerowanie od prawidłowej korekty lakieru,
  • czy regeneracja lamp to zajęcie tylko dla profesjonalistów,
  • jak samodzielnie wykonać pełen detailing wnętrza,
  • co to właściwie są powłoki i jakie są alternatywne rodzaje zabezpieczenia lakieru,
  • jak przebiega prawidłowa aplikacja bezbarwnej folii ochronnej,

Weekendowe szkolenia

Weekendowe szkolenia to poza wprowadzającą częścią teoretyczną, przede wszystkim ogromna dawka praktyki, ćwiczeń pod okiem naszych specjalistów, oraz testowania produktów, które na codzień są niedostępne dla zwykłego użytkownika samochodu. 

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, nasze szkolenia będą odbywały się w grupie max 4-6 osób, z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa i higieny. 

Dbamy o Wasze zdrowie i prosimy Was o to samo, bo tylko tak, wspólnie uporamy się z koronawirusem!
 

Nasza kadra trenerów to:


Grzegorz Urban

Doświadczony trener i detailer z ponad 15 letnim doświadczeniem. 
Jeden z dwóch trenerów z tytułem FLEX DETAILING AUTHORIZED TRAINER oraz RUPES BIG FOOT SYSTEM TRAINER. To bez wątpienia jeden z najbardziej doświadczonych trenerów w Polsce. Przez jego ręce przeszło blisko ponad 1000 kursantów.  Prawdziwa chodząca encyklopedia wiedzy o kosmetykach  i chemii w branży detailingowej, uwielbia testować nowości, a w jego szafie znajdują się wyjątkowo rzadkie, ultra ciekawe produkty, których próżno szukać w sklepach detailingowych. Grzegorz to ekspert, świetnie czujący się w każdej technice polerskiej, a co najważniejsze posiadający talent do przekazywania tej wiedzy innym. Przez systemy orbitalne dual action, po korekty rotacją w których czuje się jak ryba w wodzie.

 

Dawid Polak

Szef działu folii PPF w KURO Detailing, certyfikowany aplikator powłok ochronnych Waxoyl, ServFaces, AQUA i MaxProtect. W swojej karierze, zabezpieczył powłokami blisko 1000 pojazdów. Certyfikowany specjalista w dziedzinie instalacji folii ochronnych PPF STEK.

Prywatnie, tata dwójki dzieci - Wojtka i Zosi - jego poczynania możecie śledzić w mediach społecznościowych jako tata_detailer 

Kuba Godula

Szef działu detailingu w KURO Detailing, certyfikowany aplikator powłok ochronnych Waxoyl, ServFaces, AQUA i MaxProtect. Kuba jest w KURO od ponad 7 lat, a przez ten czas zabezpieczył powłokami ponad 1000 samochodów i motocykli. 

Prywatnie to pasjonat fotografii, a swoje hobby wykorzystuje również w pracy w KURO - to dzięki niemu nasze realizacje mają właściwą otoczkę w postaci świetnych zdjęć.

Sergiej Sharanov

Mieszkający od lat w Krakowie, pochodzący z Dniepropietrowska certyfikowany specjalista w dziedzinie instalacji folii ochronnych PPF STEK. To prawdziwie kompletny car wrapper, który poza aplikacją folii do zmiany koloru, folii PPF, czy folii przyciemniających do szyb, jest również świetnym trenerem, który z pasją i poczuciem humoru przekazuje swoją wiedzę kursantom. 

Biegle posługuje się językiem polskim, dzięki czemu bariera językowa nie stanowi dla niego żadnego problemu. Jest zakochany w Krakowie, a wiedzą o naszym mieście może zaskoczyć niejednego Krakusa :-)