R

Folie samochodowe PPF - najlepsza ochrona lakieru

Błyszczący lakier na naszym samochodzie to z pewnością jeden z najbardziej przykuwających wzrok elementów należących do nas czterech kółek. Nie da się ukryć, że wszelkie rysy i defekty kłują w oczy i sprawiają, że nasze auto nie prezentuje się tak dobrze jakbyśmy chcieli. Wszystkiemu jednak da się zapobiec. 

Lakier samochodowy narażony jest na różne zabrudzenia i uszkodzenia. Deszcz, błoto, a także wyniki codziennego użytkowania samochodu sprawiają, że jego wygląd jest daleki od idealnego. Istnieje wiele sposobów pielęgnacji lakieru, możemy stosować metody autodetailingu przy użyciu odpowiednich kosmetyków samochodowych, jednak aby być w stu procentach pewnym połysku na naszym samochodzie warto go właściwie zabezpieczyć.

Sposobów ochrony delikatnego lakieru jest wiele. Od wysokiej jakości wosków z dodatkiem olejku Carnauba, które sprawiają, że lakier staje się śliski i znacząco obniżając tarcie redukują ryzyko powstania mikrorys, przez powłoki kwarcowe i ceramiczne, które tworzą na powierzchni lakieru warstwę ochronną grubości kilku mikronów, po powłoki membranowe, chroniące lakier niczym silikonowa rękawiczka, po odkrycie ostatnich lat - samoregenerujące folie ochronne PPF.

Najlepszym sposobem ochrony lakieru samochodowego jest bezapelacyjnie użycie folii samochodowej.

W KURO, nasi eksperci okleją samochód dzięki czemu nie będziecie musieli się już martwić o stan lakieru. Doświadczenie i wiedza, którą potrafią wykorzystać w praktyce jest uzupełniona najwyższej klasy produktem jakim są folie ochronne firmy STEK. Koreańskiego producenta wyróżnia ponad czterdzieści lat w branży automotive i współpraca z potentatami rynku motoryzacyjnego takimi jak chociażby Mercedes Benz, czy TESLA Motors. To wszystko daje naszym klientom gwarancję najwyższej jakości i długotrwałej ochrony.

Jeśli chcesz trwale zabezpieczyć swój samochód, być spokojnym o rysy, mikrodefekty, odpryski od kamieni, a nawet otarcia parkingowe - folie ochronne PPF IV generacji STEK to najlepszy wybór!